Kam se vydat?
Minigalerie
Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie Galerie

Další články

Dovolená s Fidelem a Che Guevarou: Poznejte „revoluční“ Kubu, dokud to jde ESO Travel na Novinky.cz
Chcete strávit dovolenou na pláži, v horách, výlety po městech a přitom na vlastní kůži zažít, jak se žilo za socialismu?
Sedm nej, které na Kubě nesmíte vynechat ESO Travel na Novinky.cz
Díky celoročně příjemným teplotám a minimu srážek v zimních měsících je Kuba jednou z nejoblíbenějších zemí...
Kam na Kubu bez turistů? Zkuste východ, ráj s bílým pískem a dlouhými plážemi ESO Travel na Novinky.cz
Kuba byla a je karibskou legendou. I přes mnohá úskalí se tady žije naplno a každý den naplňují drobné radosti...

zájezdy Kuba

To nejlepší z Kuby To nejlepší z Kuby 12. 10. - 24. 10.
75 990,-
24. 05. - 04. 06.
26 725,- Be Live Experience Varadero ****, Varadero

Cayo Largo

Cayo Largo je přírodní ráj, kde se cítíte trochu jako Robinson Crusoe, daleko od městského života v naprostém klidu. Cayo Largo je panenský ostrov pro lidi, kteří mají rádi přírodu, volně žijící zvířata a hledají civilizací velmi málo dotčené místo. V Cayo Largo plyne čas velmi klidně a pomalu, lidé jsou tolerantní a není zde přítomen stres každodenního života ve velkoměstě. To je také důvod, proč je Cayo Largo známo jako "gay friendly" oblast. Žij a nech žít! To je duch ostrova.

Ráj v Karibiku

Pokud hledáte velké párty, atmosféru velkoměsta, bouřlivý noční život, nákupní centra, či restaurace McDonalds, budete zklamáni. Avšak pokud hledáte klid, příjemnou atmosféru, pohodlí, blízkost přírody či nekonečné nádherné pláže... pak je Cayo Largo to pravé místo pro Vás!

Na ostrově Cayo Largo se nachází několik desítek hotelů a zhruba 27 kilometrů pláží. Šance, že budou hotely přeplněny je minimální. V případě, že zavítáte na pláže, které jsou dál do hotelů, je možné, že si budete užívat zcela vlastního soukromí. Na ostrově panuje velmi klidná atmosféra, místní pracovníci nedělají z ničeho vědu, a tak je Cayo Largo jediným místem na celé Kubě, kde je tolerováno opalování bez plavek.

kuba, cayo largo.jpg